O kulturní výchově studentů námořních vzdělávacích institucí

V poslední době, v souladu s novými pravidly pro přijímání do vyšších navigačních škol, mimo soutěž, začali být přijímáni výrobci s dvouletou praxí. Mladí tovární dělníci, námořníci, stokery, kteří přišli studovat na vysoké školy, se ukázali z dobré stránky: vážně se zabývají studiem, disciplinují a aktivně se zapojují do veřejného života. Jmenování výrobních pracovníků skupinovými mistry, volba organizátorů Komsomolu a odborových organizací, členů předsednictva fakulty a odborových organizací má pozitivní vliv na celou vzdělávací činnost jako celek. Mladí výrobci se stali spolehlivou podporou velícího personálu.


Při řešení problému kulturní výchovy studentů pomáhá amatérům. Ve všech školách jsou amatérské umělecké kruhy, prohlídky s průvodcem, kolektivní pohledy na nové filmy, představení. Studenti Institutu mořských inženýrů v Oděse prokázali mnoho dobrých vynálezů a vynalézavosti. Najednou zorganizovali institutový festival. Zúčastnilo se ho asi 3 tisíc lidí. Orchestr odrůdy Institutu úspěšně vystoupil na festivalu v Oděse a republikánském festivalu mládeže a studentů v Kyjevě. V každé škole je možné pořádat amatérské umělecké aktivity. Vše, co potřebujete, je touha.


S láskou souvisí s rozvojem amatérských představení vedoucích kadetů a učitelů VVIMU. Škola má dobrou dramatickou skupinu pod vedením lidového umělce RSFSR, soudce Kolesnikov. Výkony této skupiny jsou vysílány v televizi a mají velký úspěch s dělníky Primorye.


Významné místo v kulturní a vzdělávací činnosti zabírají masové sportovní akce. V posledních letech začaly školy věnovat větší pozornost rozvoji vodních sportů. Sportovní týmy veg škol často získávají ceny v různých sportech v městských a bazénových soutěžích. Následovat příklad studentů Odessa institutu námořních inženýrů, kadeti Leningrad a Batumi námořní školy stavěli stadióny na jejich vlastní. Tato zkušenost musí být rozšířena ve všech vzdělávacích institucích. Sportovní práce ve školách je stále nedostatečně organizovaná, pro její široké nasazení je nutné zapojit všechny velící a pedagogické pracovníky vzdělávacích institucí.


Činnosti prováděné za účelem posílení komunikace školy s životem a dalšího rozvoje systému veřejného vzdělávání vyžadují, aby vedoucí představitelé, učitelé, strany, Komsomol a odborové organizace námořních vzdělávacích institucí dále zlepšovali politické vzdělávání mezi kadeti. Úkol komunistického vzdělávání mladých odborníků je otázkou národního významu. Na jeho realizaci by měla být zaměřena veškerá pozornost veřejných škol. Cela peut être associé à d'autres problèmes majeurs liés à l'impuissance, tels qui cela manque d'éjaculation après le omission d'intérêt d'autre part les activités sexuelles. Ceux dont souffrent d'une retour exigence peuvent maintenant être heureux autobus Kamagra gel France suggestion unique coopération sûre auprès unique telle modalité parmi cela biais en tenant à elles médicament merveille dont peut offrir rare traitement sûr puis sûr à ceux-ci qui rencontrent avérés problèmes tels que la dysfonction érectile puis autres.


NOVINKY, STALO SE

23. 04. 2012
Nová služba pro Vás - půjčovna

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu a to možnost zapůjčení značkového strojního zařízení pro rekonstruování parket.

Ceny naleznete v sekci: ceníky - parkety ostatní


KONTAKTUJTE NÁS

Drobná 2/235,
102 00 Praha 10
K dispozici parkoviště u prodejny Lapka podlahy. Bezbariérový přístup do prodejny Lapka podlahy. mapa zde
tel/fax: 272 700 781
mobil: +420 603 417 783
email: [email protected]


NOVINKY EMAILEM


ONLINE VZORKOVNICE

ONLINE vzorkovnice Lapka


PODLAHY - ČLÁNKY

f01080f9ee81f21f2b5669e1c122035f